גרים בחול? מסלול ללימודי הומאופתיה מקוונים בעברית

קורסים קצרים המיועדים לקהל הרחב

בבית הספר להומאופתיה קלאסית אנו מאמינים באינטגרציה של כלל האלמנטים הטיפוליים המשפרים את רווחת האדם, ברוח זו אנו חותרים להבנת ההוליזם של האדם כדי לקדם את בריאותו באופן המיטבי. מתוך תפיסה זו אנו עושים ככל שביכולתנו כדי להרחיב את הספקטרום הלימודי ולמתוח אותו גם אל תחומים משלימים אחרים.

לימודי רפואה מערבית

כל מטפל בתחום הרפואה המשלימה נדרש לעבור הכשרה מקצועית ברפואה מערבית, מסיבה זו בנינו בויטאל תוכנית לימודית מהמקיפות והמעמיקות בישראל. התוכנית מועברת על ידי סטודנטים בשנה שישית/שביעית לרפואה ופתוחה גם לקהל הרחב ולסטודנטים הלומדים רפואה משלימה בכל מוסד לימודי כלשהוא. קיימת האפשרות להירשם לקורסים בודדים על פי תחומי עניין.

עקרונות ההומאופתיה - לעוסקים בבריאות הנפש

אנו מזמינים אתכם לפתוח חלון ללימודי עקרונות הטיפול ההומאופתיים, בכדי ללמוד על החיבור העדין בין גוף ונפש והשפה בה הם מדברים. תהליך הטיפול ההומאופתי שם דגש על הבנת עולמו הפנימי העמוק של המטופל, תהליכי המודעות ומרכוז התחושה, הבנת חלומותיו, חוויות ילדותו ונושאי התפתחות וגדילה, המתגלה בד בבד עם תמונת סימפטומים פיזיים אופיינית. הקורס ייבחן את תהליך התפתחות המחלה וביטוייה בגוף ובנפש וכיצד אנו תופסים את תהליך הריפוי שמעורר הכוח הוויטאלי. הקורס מעניק למטפלים יכולת להרחיב את הכלי הטיפולי שלהם למכלול הרבדים המהווה את האדם השלם. הקורס מיועד לעוסקים בטיפול בבריאות הנפש, פסיכולוגים, פסיכותרפיסטים, עובדים סוציאליים ולקהל הרחב. 

מנחת התוכנית – מיכל ליבנה RCHom

הומאופתית, בעלת B.A בפסיכולוגיה ו  M.A. בבריאות נפש קהילתית, מטפלת בהומאופתיה משנת 2000, מרצה בויטאל ומלמדת קורסים בפסיכולוגיה למטפלים ברפואה משלימה.

בסדרת המפגשים ישולבו גם מרצים נוספים.