מעוניינים בטיפול הומאופתי מקצועי ואכפתי במחיר סימלי?

"התכנית נהדרת. אני לקראת סוף מודול 9, הצפייה בשיעורי הווידאו מדהימים ומאפשרים לי לעשות את המטלות. סוף סוף משהו נכנס לי לראש… קודם היה לי סלט שלם בראש, ועכשיו יש לי סדר. אני ממש נהנית מהלימודים."
[email protected]

רינה אמיר
קליפורניה, ארה"ב, סטודנטית

"אני חייבת להגיד שהופתעתי לטובה. השיעורים מרתקים, מועברים בצורה מקצועית ולכן מרגיש שעובר מהר ובעניין רב. יש הרגשה של זרימה, אני כבר מחכה לשיעור הבא ולא כמו לימודים סטנדרטיים, שרק מחכים לסיים ולסמן וי. חייבת לציין שאני מאוד אוהבת את קבלת הפידבקים למטלות המנחה שאני שולחת. זה נותן לי הרגשה שאני לא לבד ויש לי תמיכה."
[email protected]

יעל זוהר
קפריסין, סטודנטית

דר' מאיר בילרד, בוגר ביה"ס (2018)
אני רופא ילדים מזה 28 שנים והלימודים בביה"ס ויטאל הם האור הגדול שמצאתי אחרי כל כך הרבה שנים במקצוע. בית הספר מלמד בצורה מקצועית מאוד. המרצים נותנים לך את הכלים לצאת למסע הנפלא הזה שקוראים לו ריפוי הומאופתי. אין לי מילים לתאר את החוויה, רק לומר שמצאתי חברים אמיתיים! ממליץ בחום, לימודים שלדעתי פותחים לך חלון ענק ויפה לחיים!
[email protected]

דר' מאיר בילרד
בוגר ביה"ס (2018)

כהומאופתית בעלת ניסיון של 16 שנה אני מאוד ממליצה על לימודים בויטאל. החשיפה והלימוד של האסכולות ההומאופתיות השונות מרחיבה ומעמיקה את ההבנה הטיפולית ומאפשרת דיוק רב יותר בטיפול. קיבלתי כלים מקצועיים ופרקטיים, שמאפשרים עד היום לנהל קליניקה משגשגת. הלימודים עם המורים בויטאל מהווים בסיס ותמיכה להתפתחות אישית. הקשר עם המרצים הוא אישי ואכפתי מאוד והאווירה משפחתית ותומכת.
[email protected]

תמר גלאם
בוגרת ביה"ס (2002)

למדתי בביה"ס ויטאל  במשך ארבע שנים על אהבת האדם, ההקשבה והיכולת להכיל עולם ומלואו העומד מולך. הוראת חומר אינה כתובה באף ספר אלא נחלתם של האנשים הנפלאים שחלקו איתנו את עולמם העשיר והמתנה הנפלאה שניתנה להם, יכולת ההוראה. חוויה זו היא חוויה שמעשירה את חייך לעד.
[email protected]

 

אורי אליהו, PHD
בוגר ביה"ס (2015)

ליאת שילה, בוגרת ביה"ס (2016)
הגעתי לויטאל אחרי שנתיים בבית ספר אחר. שמעתי על ויטאל בזמן חופשת הלידה והחלטתי לעבור. אני חושבת שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלתי מבחינה מקצועית – מגוון מורים משובח,  המקיף את כל הגישות, אווירה מעולה, אנשים טובים והכי חשוב – נחשפתי לגישה בה אני עובדת כיום, דבר שלא הכרתי קודם. אם ללמוד – אז רק בויטאל!!! אתם תודו לי 🙂
[email protected]

ליאת שילה
בוגרת ביה"ס (2016)

הגעתי לויטאל בהמלצת ההומאופתית שלי שהתעקשה שאת המקצוע הזה לומדים אך ורק כאן. תוכנית הלימודים מעשירה כוללת קשת רחבה של גישות לצד תכנים של מודעות והתפתחות אישית. כל אלה עושים את בית הספר לבית השני שלי בשנתיים האחרונות. אני נחשפת לטובי המרצים מהארץ ומהעולם, ורואה מקרים שייחרטו בנימי נפשי לנצח. מעבר לכך שאני רוחשת מקצוע אני עוברת דרך וחוויה לחיים.
[email protected]

הילה יניב
בוגרת ביה"ס (2018)

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 
או התקשרו ל: 050-830-5050