גרים בחול? מסלול ללימודי הומאופתיה מקוונים בעברית

סטודנטים מספרים

הגעתי לויטאל בהמלצת ההומאופתית שלי שהתעקשה שאת המקצוע הזה לומדים אך ורק כאן. תוכנית הלימודים מעשירה כוללת קשת רחבה של גישות לצד תכנים של מודעות והתפתחות אישית. כל אלה עושים את בית הספר לבית השני שלי בשנתיים האחרונות. אני נחשפת לטובי המרצים מהארץ ומהעולם, ורואה מקרים שייחרטו בנימי נפשי לנצח. מעבר לכך שאני רוחשת מקצוע אני עוברת דרך וחוויה לחיים.
[email protected]

הילה יניב
סטודנטית בביה"ס (2018)

דר' מאיר בילרד, סטודנט שנה ד' (2018)
אני רופא ילדים מזה 28 שנים והלימודים בביה"ס ויטאל הם האור הגדול שמצאתי אחרי כל כך הרבה שנים במקצוע. בית הספר מלמד בצורה מקצועית מאוד. המרצים נותנים לך את הכלים לצאת למסע הנפלא הזה שקוראים לו ריפוי הומאופתי. אין לי מילים לתאר את החוויה, רק לומר שמצאתי חברים אמיתיים! ממליץ בחום, לימודים שלדעתי פותחים לך חלון ענק ויפה לחיים!
[email protected]

דר' מאיר בילרד
סטודנט בביה"ס (2018)

כהומאופתית בעלת ניסיון של 16 שנה אני מאוד ממליצה על לימודים בויטאל. החשיפה והלימוד של האסכולות ההומאופתיות השונות מרחיבה ומעמיקה את ההבנה הטיפולית ומאפשרת דיוק רב יותר בטיפול. קיבלתי כלים מקצועיים ופרקטיים, שמאפשרים עד היום לנהל קליניקה משגשגת. הלימודים עם המורים בויטאל מהווים בסיס ותמיכה להתפתחות אישית. הקשר עם המרצים הוא אישי ואכפתי מאוד והאווירה משפחתית ותומכת.
[email protected]

תמר גלאם
בוגרת ביה"ס (2002)

למדתי בביה"ס ויטאל  במשך ארבע שנים על אהבת האדם, ההקשבה והיכולת להכיל עולם ומלואו העומד מולך. הוראת חומר אינה כתובה באף ספר אלא נחלתם של האנשים הנפלאים שחלקו איתנו את עולמם העשיר והמתנה הנפלאה שניתנה להם, יכולת ההוראה. חוויה זו היא חוויה שמעשירה את חייך לעד.
[email protected]

 

אורי אליהו, PHD
בוגר ביה"ס (2015)

ליאת שילה, בוגרת ביה"ס (2016)
הגעתי לויטאל אחרי שנתיים בבית ספר אחר. שמעתי על ויטאל בזמן חופשת הלידה והחלטתי לעבור. אני חושבת שזו ההחלטה הכי טובה שקיבלתי מבחינה מקצועית – מגוון מורים משובח,  המקיף את כל הגישות, אווירה מעולה, אנשים טובים והכי חשוב – נחשפתי לגישה בה אני עובדת כיום, דבר שלא הכרתי קודם. אם ללמוד – אז רק בויטאל!!! אתם תודו לי 🙂
[email protected]

ליאת שילה
בוגרת ביה"ס (2016)

במהלך עבודתי כאחות מוסמכת במחלקת אשפוז ובמרפאה ראיתי שרפואה קונבנציונלית פועלת לרוב לפי פרוטוקולים ולא מתייחסת כלל לייחודיות האדם. מתקנים מבחוץ ומשאירים בפנים את הסיבות האמתיות שהביאו את האדם למצב החולי ממנו הוא סובל. חקרתי את הנושא והחלטתי לפנות לרפואה אלטרנטיבית ללמוד לעזור לאנשים בדרך אחרת. למדתי IPEC, פרחי באך, EFT והתחלתי לעבוד עם המטופלים. הרגשתי שמשהו חסר, שיטה שתכלול גם את הפילוסופיה של הבריאות והחולי בהקשר של הפילוסופיה העולמית, גם כלים לאבחון מדויק של הבעיה וגם אמצעים לטיפול – את כל זה מצאתי בהומאופתיה!

אני שמחה ומאושרת ללמוד ב Vital! באמת! יום יום אני מרגישה שאני בדרך הנכונה ובליווי ועזרה של המרצים המדהימים אני אהיה הומאופטית מקצועית. תוכנית הלימודים מאוד רחבה ומעניינת שמקיפה את הגישות השונות, אוירה חמה וביתית. יום רביעי הוא יום מיוחד בו אני רוכשת ידע ומיומנויות הטיפול, נפגשת עם החברות האהובות ומתמלאת אנרגיה לכל השבוע. אני אוהבת את ההוויה.
[email protected]

מריה סולימנוב
סטודנטית בביה"ס (2018)

חאמד חליפה, סטודנט בביה"ס (2018)
במהלך עשרים שנות עבודתי כרוקח נתקלתי במקרים רבים של תקיעות במצבם הבריאותי של לקוחותיי. רציתי לעזור להם וההומאופתית שלי הדריכה אותי איך אפשר לעזור. מסתבר שזה עשה נפלאות, וככל שכך, רציתי לעזור יותר. היא גם זו שהמליצה לי על ויטאל וכך הגעתי ללמוד בבית הספר. קבלתי מהמורים יחס חם, תמיכה אישית וגם השגחה. אני מרגיש שמאז תחילת הלימודים עליתי כמה וכמה מדרגות בחיים והתפתחתי באופן אישי. אני ממליץ בחום לכל מי שמעוניין ללמוד הומאופתיה בויטאל, עבורי זו דרך חיים חדשה – בהצלחה!
[email protected]

 

חאמד חליפה
סטודנט בביה"ס (2018)

יעל קילמניק בוגרת שנת 2015
הגעתי לויטאל בעקבות המלצה של ההומאופת שלי עודד מגן. אספתי את ההצעה בידיים פתוחות ולא הצטערתי.
בויטאל קיבלתי הזדמנות להעמיק בהומאופתיה מהעקרונות הכי מהותיים שעומדים בבסיסה ועד ההבנה של כל רמדי ורמדי. המרצים עם הניסיון הרב שלהם העבירו את התכנים בצורה מלהיבה ומעשירה. הם כל הזמן יצרו סקרנות ורצון ללמוד עוד ועוד. מאז סיום לימודי אני ממשיכה להעמיק וללכת בדרכם ולאמץ לחיי את הגישה ההומאופתית של הקשבה, העמקה ורצון אמיתי לטפל.
[email protected]

יעל קילמניק
בוגרת ביה"ס (2015)