מעוניינים בטיפול הומאופתי מקצועי ואכפתי במחיר סימלי?

חזון

בית הספר ויטאל הוקם על ידי קבוצת מרצים בכירים מהרפואה ההומאופתית, בראשם ד"ר רינה מרקוביץ (MD). החזון שהנחה את הקמת בית הספר הנו להכשיר מטפלים ברמה הגבוהה ביותר, כאלו שישלבו בין אמנות הריפוי ההומאופתית, הרפואה הקונבנציונאלית, התפתחות אישית של המטפל והתזונה. זו הרפואה האינטגרטיבית!
מסלול הלימודים שלנו משלב ידע תיאורטי ומעשי תוך שימת דגש רב על ההתמחות הקלינית.
לצורך הגשמת החזון, נבנתה תכנית בת 27 מודולים המשלבת ידע הומאופתי קלאסי בן 225 שנים ואמנות ריפוי טיפולית.

בבית הספר שלנו מושם דגש רב על ראיית המטופל במרכז והדאגה לרווחתו. מסיבה זו ניתנת חשיבות רבה להתמחות הקלינית. הסטודנטים עוברים התמחות נרחבת ונחשפים לעשרות מקרים של בכירי המורים מישראל ומהעולם, תוך הנחיה צמודה של הומאופת בכיר. מסלול לימודי ההומאופתיה הקלאסית בויטאל מוכר על ידי האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, ומבוסס על סטנדרטים בינלאומיים. תכנית הלימודים דינאמית ומאפשרת לשלב את הלימודים עם עבודה וחיי משפחה.

אנשי החזון

דר' רינה מרקוביץ M.D. RCHom - מייסדת ומנהלת ויטאל

דר' רינה מרקוביץ M.D. RCHom - מייסדת ומנהלת ויטאל

רופאה כללית, בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה. דמות מפתח ומורה בכירה בקהילת ההומאופתיה בישראל. רינה עוסקת בהומאופתיה מעל 30 שנים, ממייסדות האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית ומתוות היסודות להגדרת נהלי הלימוד בוועדת חינוך.

רינה ניהלה את מרפאת ההומאופתיה בשיר"מ בבית-חולים אסף הרופא, את המגמה להומאופתיה קלאסית במכללה למנהל, ייסדה וניהלה את בית הספר הבינלאומי להומאופתיה קלאסית במוסקבה והטמיעה בו את שיטות העבודה של דר' שנקראן. רינה יזמה את הקמתה של קליניקת המתנדבים בקרית שמונה ומטפלת בה מאז מלחמת לבנון השנייה. היא עומדת בראשה של הקרן הישראלית להומאופתיה, ומנחה במסגרתה קבוצות לימודי המשך למתקדמים ומומחים.

תומר הראל RCHom - מייסד ומנהל ויטאל

תומר הראל RCHom - מייסד ומנהל ויטאל

בתחילת דרכו שימש תומר כחובש קרבי ומדריך ב"חוליה הארצית" - יחידת ההדרכה הארצית של חיל הרפואה שם גילה את יכולותיה של הרפואה הקונבנציונאלית אך גם את מגבלותיה. בוגר ארבע שנות לימוד במגמה להומאופתיה קלאסית, בבית הספר של המכללה למנהל, לרבות שנת התמחות בשיר"מ – בית החולים אסף הרופא. לתומר וותק טיפולי רב והוא דמות דומיננטית מוכרת בקהילת ההומאופתיה בישראל ובעולם. תומר ידוע בחתירתו האינסופית לקידום המודעות להומאופתיה בארץ ויצירת שיתופי פעולה בינלאומיים.

בעל התמחות מעשית במרפאתה של דר' רינה מרקוביץ, המשיך את לימודיו אצל דר' מהש גנדי בקליניקה במומביי, הודו ולימודי המשך במסלול דינאמיס אצל ג'רמי שר. במשך 10 שנים חבר בוועד המנהל של האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית, ואחראי על קבלת החברים לאגודה. בשנים 2011-2015 כיהן כיו"ר האגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית. מייסד פורום הסנ"ה (הומאופתיה, ריפוי סיני מסורתי, נטורופתים והרבליזם) להסדרת הרפואה המשלימה בישראל. עד שנת 2017 שימש כמנכ"ל ויו"ר בית התוכנה האמריקאי Synergy Homeopathic - חברה המפתחת תוכנות מחשב להומאופתים.

איתי סאקס RCHom - מנהל בויטאל ומרצה בכיר

איתי סאקס RCHom - מנהל בויטאל ומרצה בכיר

בוגר המחזור הראשון של המכללה למנהל, המסלול ללימודי רפואה משלימה במגמה להומאופתיה קלאסית. לימד הומאופתיה קלאסית במכללה למנהל ובשיר"מ אסף הרופא. מנחה קבוצות למידה מעשית (סטאז') ולימודי המשך להומאופתים. איתי מעמיק בלימוד והוראת המתודה של דר' רג'אן שנקראן. בשנים האחרונות איתי משלב בעבודתו את שיטת יהודית עמרה, ומלווה את המטופל בהתפתחות בתהליך הבראה והחיבור לחיים. חבר באגודה הישראלית להומאופתיה קלאסית.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם 
או התקשרו ל: 050-830-5050